NËNA E BURRIT, ÇELËS NGA ÇELËSAT E LUMTURISË BASHKËSHORTORE!!

A e di se nëna e burrit tënd është çelës nga çelësat e lumturisë bashkëshortore?! Merri këto këshilla se si të sillesh me nënën e...

MARRËDHËNIET BASHKËSHORTORE

Prej çështjeve që Islami i kushton rëndësi të veçantë është edhe çështja e familjes brenda shtëpisë dhe jashtë saj. Duke e pasur parasysh se...

DASHURIA MES NUSES DHE VJEHRRËS!!

Vajza martohet dhe pas martesës së saj shkon të jeton me burrin e saj dhe nënën e tij. Pas një periudhe të shkurtër fillojnë...

UDHËTIMI I DY BASHKËSHORTËVE

- Dy bashkëshortë vendosin që të udhëtojnë së bashku me anije nëpër det. Pasi që udhëtimi ishte i gjatë anija disa ditë rresht ecte...

AJO ËSHTË MBRETËRESHË

Është një rrëfim i vërtet, të cilin na e rrëfen një mjek musliman prej Arabisë Saudite, ku një periudhë të jetës së tij e...

PËRSE GRATË QAJNË!!

I biri e pyeti nënën: Pse po qan! Iu përgjigj: Qaj ngase jam grua! I biri i tha: Unë nuk po e kuptoj këtë!! Nëna e përqafoi...

POROSITË E PRINDIT PËR TË BIRIN

Biri im i shtrenjtë! Kur të vijë dita e të më shohësh si plak... shpresoj të bësh durim ndaj meje dhe të më kuptosh. Nëse i...

SI T’IA BËSH FAMILJES GRUAN TËNDE TË DASHUR?!

Çështja e gruas dhe familja e burrit të saj me kali¬min e viteve ende vazhdon të jetë një ndër problematikat që ballafaqohen me të...

GRUAJA I PËRNGJAN NDËRTESËS!!

Gruaja para martesës mbështetet mbi shtylla të shumta në jetën e saj. Shtylla e parë mundet të jetë familja e saj, shtylla e dyta...

NËNA E BURRIT, ÇELËS NGA ÇELËSAT E LUMTURISË BASHKËSHORTORE!!

A e di se nëna e burrit tënd është çelës nga çelësat e lumturisë bashkëshortore?! Merri këto këshilla se si të sillesh me nënën e...
- Advertisement -
0FansaPëlqeje
647NdjekësitNdjek
1,580AbonentëAbonohu

Postimet e fundit