PËR KËTË ARSYE E KA MARRË EMRIN DYNJA!

Ka mundësi të banosh në pallat, mirëpo jetën ta kesh të ngushtë!Ka mundësi të jetosh në një kasolle, mirëpo Allahu gjoksin të ta zgjeron!Ka...

TI DHE JETA!

1. Mos të pikëllon fakti se dështove me një projekt përderisa mundohesh të qëndrosh përsëri në këmbët e tua! 2. Lumturinë e ndjen ai që...
- Advertisement -
0FansaPëlqeje
647NdjekësitNdjek
1,218AbonentëAbonohu

Postimet e fundit