A DONË TA DISH SE KUR NUK JE BURRË I MIRË!!

1. Kur mendon se roli i gruas është anësor, dhe se ajo është thjesht një shërbëtore, dhe kur ti nuk e respekton rolin e...

GRUAJA E NDERSHME, SA BEGATI E MADHE!!

Ishte një njeri i varfër dhe e punonte një punë modeste. Një ditë nga ditët, papritmas i erdhi prindi i gruas, dhe i tha:...

GRUAJA ËSHTË SI KËPUCA!!

Një ditë nga ditët një dijetar ishte ulur me një grup njerëzish. Në mexhlis u paraqitëm shumë tema, e ndër to, disa nga të...

PSE GRATË (FEMRAT) QAJNË!!

I biri e pyeti nënën: Pse po qan! Iu përgjigj: Qaj ngase jam grua.. I biri i tha: Unë nuk po e kuptoj këtë!!...

ÇUDI ME ATË BURRË, I CILI KËRKON DHE NUK JEP!!

Çudi me atë burrë, i cili kërkon grua të ndershme, kurse ai vet nuk është i tillë!! Çudi me atë burrë, i cili kërkon...

GRUAJA (FEMRA) DUHET TA MËSON KËTË!!

A e din se.. i pari që e banoi Haremin e Mekës ka qenë grua, dhe ajo është Haxheri! A e din se.. i...

KUSH ËSHTË MË E PASUR, NËNA IME APO NËNA JOTE!!

- Një ditë nga ditët, një nxënëse e pasur iu drejtua shoqes së saj të varfër, dhe i tha: Nëna ime e bleu një...

ÇKA SHPRESON VAJZA TEK BURRI I SAJ!!

E pyetën një vajzë .. Çka shpreson te burri jot?? U përgjigj: Të gjithë atë çka e shpresoj tek ai, nuk është e pamundur,...

MOS E BËJ GRUAN TË QAN!!

Një ditë nga ditët burri e bëri gruan të qan .. Ajo shikoi kah ai, dhe ai ishte duke lozur me fëmijën e vet...

FALEM DHE AGJËROJ, PO NUK JAM E MBULUAR!!

E pyeti: a agjëron dhe falesh? U qesh dhe tha: Normalisht që agjëroj dhe falem! E pyeti: a je e mbuluar me hixhab? U...
- Advertisement -
0FansaPëlqeje
647NdjekësitNdjek
1,201AbonentëAbonohu

Postimet e fundit